ARADIĞIN HERŞEY BURADA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ertuğrul Sağlamdan Basın Toplantısı

2 posters

Ertuğrul Sağlamdan Basın Toplantısı Empty Ertuğrul Sağlamdan Basın Toplantısı

Mesaj  _-_-YÖNETİCİ_-_- Perş. Kas. 22, 2007 2:14 pm

Ertuğrul Sağlam’dan Basın Toplantısı
20.11.2007 13:07

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, bu sabahki idmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Sağlam, Avrupa Şampiyonası elemelerinde grubundaki son karşılaşmasına çıkacak olan A Milli Futbol Takımı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Milli Takımımız, Norveç karşısında iyi bir oyun ve iyi bir mücadele gösterdi. Ülkenin ihtiyacı olduğu böyle bir dönemde bu galibiyet bizi fazlasıyla mutlu etti. Artık son dönemece girmiş bulunuyoruz. Yarın akşamki maçta da oyuncularımız Bosna’ya karşı gerekli sorumluluğu alarak, bu işin finalini de iyi bir şekilde yapacaklar diye düşünüyorum. Onlara olan inancımız sonsuz. İnşallah buraya kadar getirdikleri işi bırakmayacaklardır” dedi.

Ertuğrul Sağlam, Milli Takım’ın Norveç ile oynadığı karşılaşmanın başlarında sakatlık geçiren İbrahim Kaş ile ilgili soruya şu yanıtı verdi: “Özellikle İbrahim Toraman’ın cezalı Gökhan Zan’ın da sakat olduğu bir dönemde İbrahim Kaş’ın Norveç karşısında oyananan milli maçta sakatlanması bizi üzdü. Ama şunu söylemek istiyorum ki, bu genç kardeşimizin Milli Takım’a seçilmesi ve hocasının kendisine ilk 11’de görev vermesi de bizi sevindirmişti. Sonuçta sakatlık kötü bir olay, ama konu Milli Takım olunca bunların hepsini anlayışla karşılamak durumundayız. Sezon başı itibariyle daha çok forma bulan defans oyuncularımız, bu dönemde sakat ve cezalı olmaları nedeniyle forma giyemeyecekler. Ama ben inanıyorum ki, onların yerine görev alacak Diatta, Koray ve Baki görevlerini en işi şekilde yapacaklar. Bu arkadaşlarımız gerekli sorumluluğu alarak üzerlerine düşeni yapacaklardır. Ekip olarak zor dönemden geçtiğimiz bu günlerde kişilikli ve karakter sahibi oyuncuların kendilerini göstereceğine inanıyorum.”

Teknik Direktörümüz Ertuğurul Sağlam, transfer çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada ise, “Devre arasında gerekli takviyeleri sağlıklı bir şekilde yapmak için çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Transferde bizi hedeflerimize taşıyacak oyuncuları bulmak için çalışmalarımıza başladık ve sık sık maç izleyerek oyuncular hakkında karar vermeye çalışıyoruz. Arayışlarımız var ve devamda edecek. Mevki veya isim üzerinde konuşmak istemiyorum. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki, sezon başında takım planlamada 7-8 oyuncudan bugün itibariyle beklediğimiz verimi alamıyoruz. Dolayısıyla bundan sonraki dönemde bize ayak uyduramayan oyuncular bizimle olmayacak. Bugün itibariyle eksiklerimizi tespit ettik ve büyük hedeflerimiz doğrultusunda bize katkısı olmayan arkadaşlarla yollarımızı ayırıp Kulübümüz’ün de bütçesine uygun ve bize katkı sağlayacağına inandığımız oyuncuları kadromuza dahil etmeyi düşünüyoruz.”
_-_-YÖNETİCİ_-_-

Ertuğrul Sağlamdan Basın Toplantısı Empty Geri: Ertuğrul Sağlamdan Basın Toplantısı

Mesaj  Admin C.tesi Kas. 24, 2007 9:20 pm

İlginç silent Neutral Neutral Neutral
Admin
MaH!R
MaH!R

https://acsc.yetkin-forum.com