ARADIĞIN HERŞEY BURADA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAKAN ŞÜKÜRÜN Los Angeles Galaxy Hakkında

HAKAN ŞÜKÜRÜN Los Angeles Galaxy Hakkında Empty HAKAN ŞÜKÜRÜN Los Angeles Galaxy Hakkında

Mesaj  _-_-YÖNETİCİ_-_- Perş. Kas. 22, 2007 1:38 pm

Los Angeles Galaxy Hakkında
Ben bir takımda sözleşmem devam ederken başka bir takımla protokol imzalamadım, kimse ile de konuşmadım. Bana çok büyük kulüplerden teklifler de geldi Türkiye’nin önde gelen kulüpleriydi bunlar ama hayal ettiğim kulüpte top koştururken kafamı bulandırmak istemedim, yani layığıyla bir hizmetin karşılığı bu. Bu teklifler maddi açıdan çok yüksek fiyatların olduğu bir futbol borsası. Şurada kazandığınızın kat kat fazlasını almak bu kadar yapılanlara karşın, oralarda oynamayı yeğlemek benim en doğal hakkım. Ben yapacağımı yapmışım demek doğal bir şey. Ama burada olmayı tercih edişim hayalime ulaşmış buralara kolay ulaşmamış bir oyuncunun düşüncesi . Galaxy’nin teklifini Galatasaray’da kalmak uğruna elimin tersiyle ittim, şu anda öyle bir teklif yok. Bunlar nereden çıkıyor nereden çıkartılıyor hiçbir fikrim yok ama bütün bu konuşmalarımın içinde cevabı var.

Ülkemizde bütün her şeyimi seferber edersem çocuklarıma daha iyi eğitim olanağı sağlarım.Yani Amerika’ya gitmeme gerek yok. Amerika gibi bir yere gidiyorsunuz. Öyle bir şey olursa Beckham, daha sonraları da başka oyuncuların da transfer edileceği bir takımda mücadele edeceğim tanıtım acısından çok önemli olur diye düşünüyorum. Çocuklarım için ben gerekli her şeyi düşünüyorum. Yani kendi ülkemde kendi hayat felsefemde faydalı insanlar olmaları için eğitimin önemli olduğunu düşünüyorum. Okul onlara sosyal çevre kazandıracak; o sosyal çevrede beraber hareket edebilme duygusunu verecek; bu anlamda sportif de olsun okulun içerisinde ders konusunda da olsun eğitim veren okullar var Türkiye’de. Bu konuda dediğimiz bir söz var ‘küçük Amerika’. Amerika’yı gözümüzde çok büyütüyoruz, her şey elimizin altında; bu kadar vazgeçilmez bir ülke oluşumuz buradan kaynaklanıyor.
_-_-YÖNETİCİ_-_-

- Similar topics