ARADIĞIN HERŞEY BURADA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roberto Carlos taraftarlarla buluştu

Roberto Carlos taraftarlarla buluştu Empty Roberto Carlos taraftarlarla buluştu

Mesaj  _-_-YÖNETİCİ_-_- Perş. Kas. 22, 2007 9:23 pm

Roberto Carlos taraftarlarla buluştu
22 Kasım 2007 Perşembe

Brezilyalı oyuncumuz Roberto Carlos, eski futbolcularımızdan Selçuk Yula'nın Bostancı'da geçtiğimiz günlerde açtığı Fenerium Outlet mağazasında taraftarlarla buluştu ve imza dağıttı.
Selçuk Yula'nın sahibi olduğu Bostancı Şemsettin Günaltay Caddesi No:41'deki Fenerium Outlet mağazasına gelen Roberto Carlos, girişteki yoğun ilgi yüzünden mağazaya girmekte zorluklar yaşadı. Mağazada kendisini bekleyen taraftarları kırmayarak bol bol imza dağıtan, taraftarların aldıkları Fenerium ürünlerini imzalayan Roberto Carlos, Fenerbahçemizin önündeki zorlu maç programı ve Milli Takımın dün aldığı Bosna-Hersek galibiyeti ile ilgili açıklamalar da yaptı. Roberto Carlos, "Özellikle bu haftadan itibaren çok zorlu bir maratona gereceğiz. Ankaraspor, İnter, Galatasaray ve CSKA maçlarını üst üste oynayacağız. Önümüzde 22 Aralık'a kadar çok zor bir periyot var. İnter karşısında alacağımız 1 puan bize yeter. Ligde ise zorlu periyotta kayıp vermemeliyiz" diye konuştu. Carlos, Bosna maçı hakkında ise, "Ben maçın 3-0 biteceğini tahmin etmiştim ama 1-0 oldu. O psikoloji ile oynamak kolay iş değil. Sonuçta hedefe ulaştılar. Türk Milli Takımını tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum" dedi.
_-_-YÖNETİCİ_-_-

- Similar topics