ARADIĞIN HERŞEY BURADA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DAHA EMEKLİYORUM

DAHA EMEKLİYORUM Empty DAHA EMEKLİYORUM

Mesaj  _-_-YÖNETİCİ_-_- Perş. Kas. 22, 2007 9:22 pm

A Milli oyuncularımızdan Gökhan Gönül, son zamanlarda hakkında güzel şeyler söylenip yazıldığını bundan onur ve gurur duyduğunu, ancak daha emekleme aşamasında olduğunu ve hiç bir şeyin bitmediğini, şu ana kadar olanların hedeflerinin sadece bir kısmını oluşturduğunu söyledi.
Bosna maçından sonra bu akşam takımımızın yaptığı akşam antrenmanına katılan ve bir rejenerasyon çalışması yapan Gökhan Gönül , "Son zamanlarda hakkımda güzel şeyler yazıldı, çizildi. Yazılanlardan, söylenenlerden kendim ve ailem adına onur ve gurur duydum. Hayallerimi gerçekleştirecek olaylar oldu. Ancak ben kendimi henüz emekleme aşamasında görüyorum. Henüz hiçbir şey olmuş, bitmiş değil. Şu ana kadar olanlar, hedeflerimin bir kısmını oluşturuyor. Henüz her şey bitmiş değil. İnşallah daha büyük hedeflerlim de gerçekleşecek" dedi.
Milli Takım'da iyi bir ortam bulunduğunu belirten Gökhan Gönül, "Milli Takımda iyi bir ağabey-kardeş, sevgi-saygı ortamı var. Sevgi-saygı üst düzeyde. Hocalarımız da çok iyi. Fatih hocamın da bize karşı sevgisi üst düzeyde. 2008 Avrupa Şampiyonası'da önümüze büyük hedefler koyduk. Orada hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Norveç ve Bosna maçları çok önemliydi. Norveç ve Bosna'yı saha içi ve saha dışında çok iyi analız ettik. Son Bosna maçı öncesi Bosna ile yattık, Bosna ile kalktık. Onları nasıl etkisiz hale getirebilirizi çalıştık ve başarılı olduk. Son zamanlarda ülkemizde kötü olaylar yaşandı. Şehit ailelerinin yüreğine bir nebze su serpebildiysek ne mutlu bize. Onlar da bizim ailemiz" diye konuştu.
Gökhan Gönül, Euro 2008'de Milli Takım'ın hedefleriyle ilgili olarak da "Futbol 3 neticeli bir oyun. Biz son iki maça çıkarken her şeye bitti denilirken, Norveç'i Norveç'te yendik. Ardından Bosna'yı yendik ve finallere kaldık. Norveç ve Bosna maçları kolay değildi. Norveç grubun ikincisiydi. Bu takım Norveç'i Norveç'te, Yunanistan'ı Yunanistan'da yeniyorsa, bunların bize getirdi umutlar var. 2008'de en iyi sonuçları alacağız" diye konuştu.
Bosna maçında sağ ayağına darbe aldığını belirten Gökhan Gönül, "Norveç maçından ufak bir sakatlığım vardı. Bosna maçında da aynı yere 2 tane darbe alınca, sağ ayağımda bir problem oluştu. MR çekilecek ve buna göre bir karar verilecek" dedi.
Tekrar Fenerbahçe'de arkadaşlarıyla olmaktan mutlu olduğunu belirten Gökhan Gönül, "Yeniden arkadaşlarımla olmak heyecan verici. Ben burayı yuvam gibi görüyorum. Fenerbahçe'nin belli hedefleri var Ankara ve Inter maçlarında taraftarlarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz" dedi. Gökhan,Fenerbahçe ile ilgili son olarak, "Burada kalıcı olmak ve değişilmez bir futbolcu olmak istiyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

_-_-YÖNETİCİ_-_-